Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Subject
gu: વિષય

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: Monthly
gu: માસિક

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Name
gu: નામ

en: Destination
gu: લક્ષ્યસ્થાન

en: About
gu: વિશે

en: No item selected.
gu: કોઈ વસ્તુ પસંદ કરેલ નથી.
