Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Username
he: שם משתמש

en: Subject
he: נושא

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: Password
he: סיסמה

en: Name
he: שם

en: Host
he: שם שרת

en: Destination
he: יעד

en: No items selected.
he: לא נבחרו פריטים.

en: Hours
he: שעות

en: Minutes
he: דקות

en: Webform
he: טופס - Webform

en: About
he: אודות
