Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Subject
hr: Naziv

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: Password
hr: Lozinka

en: Name
hr: Naziv

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Destination
hr: Odredište

en: No items selected.
hr: Nije odabrana stavka.

en: About
hr: Opis
