Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Subject
hu: Tárgy

en: Hourly
hu: Óránként

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: Monthly
hu: Havonta

en: Password
hu: Jelszó

en: Name
hu: Név

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Destination
hu: Cél

en: No items selected.
hu: Nincs elem kiválasztva.

en: Hours
hu: Órák

en: Minutes
hu: Perc

en: Webform
hu: Űrlap

en: Everything
hu: Minden

en: About
hu: Leírás

en: Comma (,)
hu: Vessző (,)

en: Semicolon (;)
hu: Pontosvessző (;)

en: Colon (:)
hu: Kettőspont (:)

en: Pipe (|)
hu: Csővezeték jel (|)

en: Period (.)
hu: Pont (.)

en: Space ( )
hu: Szóköz ( )

en: No item selected.
hu: Nincs elem kiválasztva.
