Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Title
id: Judul

en: Username
id: Nama pengguna

en: Subject
id: Judul

en: Daily
id: Harian

en: Weekly
id: Mingguan

en: Monthly
id: Bulanan

en: Password
id: Sandi

en: Name
id: Nama

en: Destination
id: Tujuan

en: No items selected.
id: Tidak ada item yang terpilih.

en: About
id: Tentang

en: No item selected.
id: Tidak ada item terpilih
