Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Username
is: Notendanafn

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Hourly
is: Klukkutíma

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: Monthly
is: Mánaðarlega

en: Password
is: Lykilorð

en: Name
is: Nafn

en: Email Address
is: Netfang

en: Host
is: Vél

en: About
is: Um
