Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Username
it: Nome utente

en: Subject
it: Oggetto

en: Daily
it: Giornalmente

en: Weekly
it: Settimanalmente

en: Monthly
it: Mensile

en: Name
it: Nome

en: Email Address
it: Indirizzo e-mail

en: Destination
it: Destinazione

en: No items selected.
it: Nessun elemento selezionato.

en: Hours
it: Ore

en: Minutes
it: Minuti

en: About
it: Informazioni

en: Comma (,)
it: Virgola (,)

en: Semicolon (;)
it: Punto e virgola (;)

en: Colon (:)
it: Due punti (:)

en: Period (.)
it: Punto (.)

en: Space ( )
it: Spazio ( )

en: No item selected.
it: Nessun elemento selezionato.
