Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Username
ja: ユーザー名

en: Subject
ja: 件名

en: Hourly
ja: 1時間毎

en: Daily
ja: 毎日

en: Weekly
ja: 毎週

en: Monthly
ja: 毎月

en: Password
ja: パスワード

en: Name
ja: 名前

en: Email Address
ja: メールアドレス

en: Host
ja: ホスト

en: Destination
ja: 行き先

en: No items selected.
ja: 項目が選択されていません。

en: Hours
ja: 時

en: Minutes
ja: 分

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: About
ja: アバウト

en: Comma (,)
ja: カンマ(,)

en: Tab (\t)
ja: タブ (\t)

en: Semicolon (;)
ja: セミコロン(;)

en: Colon (:)
ja: コロン(:)

en: Pipe (|)
ja: パイプ(|)

en: Period (.)
ja: ピリオド ( . )

en: Space ( )
ja: 半角空白( )

en: No item selected.
ja: 項目が選択されていません

en: The delimiter used when an element has multiple values.
ja: 要素が複数の値を持つときに使われる区切り文字です。
