Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Subject
ka: სათაური

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Monthly
ka: ყოველთვიური

en: Password
ka: პაროლი

en: Name
ka: სახელი

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი
