Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Name
kk: Аты

en: Host
kk: Хост

en: No items selected.
kk: Еш элемент таңдалған жоқ.
