Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: No items selected.
km: គ្មាន​ធាតុ​ដែល​បាន​ជ្រើស ។

en: About
km: អំពី
