Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Email Address
kn: ಇಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Destination
kn: ಗುರಿ

en: Hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು

en: Minutes
kn: ನಿಮಿಷಗಳು

en: 16
kn: ೧೬

en: 20
kn: ೨೦

en: 18
kn: ೧೮

en: 22
kn: ೨೨

en: About
kn: ಕುರಿತು
