Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Username
my: အမည်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Hourly
my: နာရီ အလိုက်

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: Monthly
my: လစဉ်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Name
my: အမည်

en: About
my: အကြောင်း
