Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Hourly
nl: Elk uur

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Name
nl: Naam

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Destination
nl: Bestemming

en: No items selected.
nl: Geen items geselecteerd.

en: Hours
nl: Uren

en: Minutes
nl: Minuten

en: Webform
nl: Formulier

en: About
nl: Over

en: Comma (,)
nl: Komma (,)

en: Semicolon (;)
nl: Puntkomma (;)

en: Colon (:)
nl: Dubbele punt (:)

en: Pipe (|)
nl: Sluisteken (|)

en: Period (.)
nl: Punt (.)

en: Space ( )
nl: Spatie ( )

en: No item selected.
nl: Geen item geselecteerd.

en: Date type/Element type
nl: Datumtype/Elementtype

en: The delimiter used when an element has multiple values.
nl: Dit scheidingsteken wordt gebruikt als een element meerdere waardes heeft.
