Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Subject
oc: Objècte

en: Daily
oc: Quotidian

en: Weekly
oc: Setmanièr

en: Password
oc: Senhal

en: Name
oc: Nom

en: Host
oc: Òste

en: No items selected.
oc: Cap d'element pas seleccionat.

en: About
oc: A prepaus
