Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Username
ps: کارن نوم

en: Subject
ps: موضوع

en: Weekly
ps: اونيز

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: Password
ps: پټ توری

en: Name
ps: نوم

en: Host
ps: کوربه

en: About
ps: په اړه
