Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Title
pt: Título

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Subject
pt: Assunto

en: Hourly
pt: Por hora

en: Daily
pt: Diariamente

en: Weekly
pt: Semanalmente

en: Monthly
pt: Mensalmente

en: Password
pt: Senha

en: Name
pt: Nome

en: Email Address
pt: Endereço de Email

en: Host
pt: Servidor

en: Destination
pt: Destino

en: No items selected.
pt: Nenhum item foi selecionado.

en: Hours
pt: Horas

en: Minutes
pt: Minutos

en: About
pt: Sobre

en: Comma (,)
pt: Vírgula (,)

en: Semicolon (;)
pt: Ponto e vírgula (;)

en: Colon (:)
pt: Dois pontos (:)

en: Period (.)
pt: Ponto (.)

en: Space ( )
pt: Espaço ( )

en: No item selected.
pt: Nenhum item selecionado.
