Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Subject
ro: Subiect

en: Hourly
ro: Orar

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Monthly
ro: Lunar

en: Password
ro: Parolă

en: Name
ro: Nume

en: Host
ro: Gazdă

en: Destination
ro: Destinație

en: No items selected.
ro: Nu sunt elemente selectate.

en: About
ro: Despre

en: No item selected.
ro: Nici un element selectat.
