Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Username
se: Geavahannamma

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: About
se: Birra
