Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Subject
sk: Predmet

en: Hourly
sk: Každú hodinu

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: Password
sk: Heslo

en: Name
sk: Názov

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: No items selected.
sk: Žiadne položky neboli vybraté.

en: Hours
sk: Hodiny

en: Minutes
sk: Minúty

en: Webform
sk: Webformulár

en: About
sk: Informácie o

en: Comma (,)
sk: čiarka (,)

en: Tab (\t)
sk: tabulátor (\t)

en: Semicolon (;)
sk: bodkočiarka (;)

en: Colon (:)
sk: dvojbodka (:)

en: Pipe (|)
sk: zvyslý oddelovač (|)

en: Period (.)
sk: bodka (.)

en: Space ( )
sk: medzera ( )

en: No item selected.
sk: Nie je zvolená položka.
