Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Subject
sq: Subjekti

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Name
sq: Emri

en: No items selected.
sq: Nuk është zgjedhur asnjë element.

en: About
sq: Informacione
