Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Username
sv: Användarnamn

en: Subject
sv: Ämne

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: Monthly
sv: Månadsvis

en: Password
sv: Lösenord

en: Name
sv: Namn

en: Email Address
sv: E-postadress

en: Host
sv: Värd

en: Destination
sv: Mål

en: No items selected.
sv: Inga inlägg valda.

en: Hours
sv: Timmar

en: Minutes
sv: Minuter

en: Webform
sv: Webbformulär

en: About
sv: Om

en: Comma (,)
sv: Komma (,)

en: Tab (\t)
sv: Tabb (\t)

en: Semicolon (;)
sv: Semikolon (;)

en: Colon (:)
sv: Kolon (:)

en: Pipe (|)
sv: Vertikalt streck/"Pipe" (|)

en: Period (.)
sv: Punkt (.)

en: Space ( )
sv: Mellanslag ( )

en: No item selected.
sv: Inga post vald.
