Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Subject
te: విషయం

en: Hourly
te: గంటల వారీ

en: Daily
te: రోజు వారీ

en: Weekly
te: వారం వారీ

en: Monthly
te: నెల వారీ

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Name
te: పేరు

en: About
te: గురించి
