Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Daily
th: ทุกวัน

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: Monthly
th: รายเดือน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Host
th: โฮสต์

en: No items selected.
th: ยังไม่มีรายการที่เลือก

en: About
th: เกี่ยวกับ
