Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (23 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Subject
tr: Konu

en: Hourly
tr: Her saat

en: Daily
tr: Günlük

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Monthly
tr: Aylık

en: Password
tr: Parola

en: Name
tr: İsim

en: Host
tr: Sunucu

en: Destination
tr: Hedef

en: No items selected.
tr: Seçili öğe yok.

en: Hours
tr: Saat

en: Minutes
tr: Dakika

en: About
tr: Hakkında

en: Comma (,)
tr: Virgül (,)

en: Tab (\t)
tr: Sekme (\t)

en: Semicolon (;)
tr: Noktalı virgül (;)

en: Colon (:)
tr: İki nokta üst üste (:)

en: Pipe (|)
tr: Çizgi (|)

en: Period (.)
tr: Nokta (.)

en: Space ( )
tr: Boşluk ( )

en: No item selected.
tr: Seçili öge yok.
