Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: Password
ug: پارول

en: Name
ug: ئىسىم

en: About
ug: ھەققىدە
