Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Subject
uk: Тема

en: Hourly
uk: Щогодини

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: Password
uk: Пароль

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Host
uk: Хост

en: Destination
uk: Місце призначення

en: No items selected.
uk: Жодних позицій не вибрано.

en: Hours
uk: Годин(и)

en: Minutes
uk: Хвилини

en: Webform
uk: Вебформа

en: Everything
uk: Все

en: About
uk: Про модуль

en: Comma (,)
uk: Кома (,)

en: Tab (\t)
uk: Табуляція  (\t)

en: Semicolon (;)
uk: Крапка з комою (;)

en: Colon (:)
uk: Двокрапка (:)

en: Pipe (|)
uk: Вертикальна риска (|)

en: Period (.)
uk: Крапка (.)

en: Space ( )
uk: Пробіл (  )

en: No item selected.
uk: Жодної позиції не вибрано.

en: Date type/Element type
uk: Тип дати/Тип елемента

en: The delimiter used when an element has multiple values.
uk: Роздільник, який використовується, коли елемент має кілька значень.

en: Webform Auto Exports
uk: Вебформа: Автоматичний експорт
