Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Subject
af: Onderwerp

en: Hourly
af: Uurliks

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Monthly
af: Maandeliks

en: Password
af: Wagwoord

en: Name
af: Naam

en: Host
af: Masjien

en: No items selected.
af: Geen items geselekteer nie.
