Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Name
am: ስም
