Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Subject
ar: الموضوع

en: Hourly
ar: كل ساعة

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Monthly
ar: شهرياً

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Name
ar: الاسم

en: Host
ar: المستضيف

en: Destination
ar: الوجهة

en: No items selected.
ar: لم تختر أي عناصر.

en: About
ar: حول

en: No item selected.
ar: لم يتم اختيار إي عنصر
