Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: Password
ast: Clave

en: Name
ast: Nome

en: Host
ast: Sirvidor

en: No items selected.
ast: Nun s'esbilló nengún elementu.
