Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Name
bo: མིང

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: No items selected.
bo: བདམས་ཟིན་པའི་ནང་ཚན་མེད།

en: About
bo: གསལ་བཤད
