Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Subject
bs: Naslov

en: Daily
bs: Dnevno

en: Weekly
bs: Sedmično

en: Password
bs: Lozinka

en: Name
bs: Ime

en: No items selected.
bs: Nijedna stavka nije odabrana.
