Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Subject
cy: Testun

en: Daily
cy: Dyddiol

en: Weekly
cy: Wythnosol

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Name
cy: Enw

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: No items selected.
cy: Dim eitemau wedi eu dewis.

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Comma (,)
cy: Atalnod (,)

en: Semicolon (;)
cy: Gwahannod (;)

en: Pipe (|)
cy: Pibell (|)

en: Period (.)
cy: Atalnod llawn (.)

en: Space ( )
cy: Bwlch (  )
