Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Title
da: Titel

en: Username
da: Brugernavn

en: Subject
da: Emne

en: Hourly
da: En gang i timen

en: Daily
da: Dagligt

en: Weekly
da: Ugentligt

en: Monthly
da: Månedligt

en: Password
da: Adgangskode

en: Name
da: Navn

en: Email Address
da: E-mail-adresse

en: Host
da: Værtsnavn

en: No items selected.
da: Ingen elementer valgt.

en: Hours
da: Timer

en: Minutes
da: Minutter

en: Webform
da: Webformular

en: About
da: Om

en: Comma (,)
da: Komma (,)

en: Tab (\t)
da: Tabulator (\t)

en: Semicolon (;)
da: Semikolon (;)

en: Colon (:)
da: Kolon (:)

en: Pipe (|)
da: Lodret streg (|)

en: Period (.)
da: Punktum (.)

en: Space ( )
da: Mellemrum ( )

en: No item selected.
da: Intet element valgt.
