Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Subject
el: Θέμα

en: Hourly
el: Ωριαία

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Name
el: Όνομα

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Destination
el: Προορισμός

en: No items selected.
el: Δεν επιλέχθηκε κανένα στοιχείο.

en: Hours
el: Ώρες

en: About
el: Περί

en: Comma (,)
el: Κόμμα (,)

en: Tab (\t)
el: Στηλοθέτης (\t)

en: Semicolon (;)
el: Ελληνικό ερωτηματικό (;)

en: Colon (:)
el: Άνω-κάτω τελεία (:)

en: Pipe (|)
el: Αγωγός (|)

en: Period (.)
el: Τελεία (.)

en: Space ( )
el: Κενό ( )

en: No item selected.
el: Δεν έχει επιλεγεί κανένα στοιχείο.
