Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Subject
eu: Gaia

en: Hourly
eu: Orduero

en: Daily
eu: Egunero

en: Weekly
eu: Astero

en: Monthly
eu: Hilabetero

en: Password
eu: Pasahitza

en: Name
eu: Izena

en: Email Address
eu: Helbide elektronikoa

en: Destination
eu: Helbidea

en: No items selected.
eu: Ez da elementurik hautatu.

en: Hours
eu: Orduak

en: Minutes
eu: Minutuak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Comma (,)
eu: Kakotxa (,)

en: Tab (\t)
eu: Tabulazioa (\t)

en: Colon (:)
eu: Bi puntu (:)

en: No item selected.
eu: Ez da elementurik hautatu.
