Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (25 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Subject
fi: Aihe

en: Hourly
fi: Tunneittain

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: Monthly
fi: Kuukausittain

en: Password
fi: Salasana

en: Name
fi: Nimi

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: Host
fi: Isäntä

en: Destination
fi: Kohde

en: No items selected.
fi: Yhtään kohdetta ei ole valittuna.

en: Hours
fi: Tunnit

en: Minutes
fi: Minuutit

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: About
fi: Tietoja

en: Comma (,)
fi: Pilkku (,)

en: Tab (\t)
fi: Sarkain (\t)

en: Semicolon (;)
fi: Puolipiste (;)

en: Colon (:)
fi: Kaksoispiste (:)

en: Pipe (|)
fi: Putki (|)

en: Period (.)
fi: Piste (.)

en: Space ( )
fi: Välilyönti ( )

en: No item selected.
fi: Ei valittua kohdetta.
