Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Username
fil: Bansag

en: Subject
fil: Paksa

en: Password
fil: Hudyat

en: Name
fil: Pangalan
