Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Subject
hi: विषय

en: Daily
hi: रोजाना

en: Weekly
hi: साप्ताहिक

en: Monthly
hi: मासिक

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Name
hi: नाम

en: Host
hi: होस्ट

en: Destination
hi: गंतव्य

en: No items selected.
hi: कुछ भी चुना हुआ नहीं है।

en: About
hi: के बारे में
