Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Name
hy: Անուն

en: Host
hy: Հոսթ

en: No items selected.
hy: Չկան ընտրված տարրեր
