Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Subject
jv: Subyek

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: Password
jv: Sandhi

en: Name
jv: Jeneng

en: No items selected.
jv: Ora ānā item kapilih.

en: About
jv: Ngenani
