Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Name
ku: ناو

en: No items selected.
ku: هیچ بڕگه‌یه‌ک هەڵنەبژێرراوە.

en: About
ku: دەربارە
