Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Username
lt: Nario vardas

en: Subject
lt: Tema

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Host
lt: Serveris

en: Destination
lt: Paskirtis

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: Hours
lt: Valandos

en: Minutes
lt: Minutės

en: Webform
lt: Web forma

en: About
lt: Apie

en: Comma (,)
lt: Kablelis (,)

en: Semicolon (;)
lt: Kabliataškis (;)

en: Colon (:)
lt: Dvitaškis (:)

en: Pipe (|)
lt: Linija (|)

en: Period (.)
lt: Taškas (.)

en: Space ( )
lt: Tarpas ( )

en: No item selected.
lt: Įrašas nepasirinktas.
