Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Daily
ml: ദിവസേന

en: Weekly
ml: പ്രതിവാര

en: Monthly
ml: പ്രതിമാസ

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Name
ml: പേര്
