Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Monthly
mn: Сар бүр

en: Password
mn: Нууц үг

en: Name
mn: Нэр
