Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Subject
ne: विषय

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Name
ne: नाम

en: Host
ne: होस्ट
