Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Subject
nn: Emne

en: Password
nn: Passord

en: Name
nn: Namn
