Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Subject
os: Темæ

en: Daily
os: Æрвылбон

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри

en: Name
os: Ном
