Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Daily
pa: ਰੋਜ਼ਾਨਾ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Name
pa: ਨਾਂ
